Wrzos - Tur

• autor: turturobin, 2014-09-08 10:24

"WRZOS" SZYSZKÓW - "TUR" TUROBIN

1  :  2

W drugiej kolejce rundy jesiennej „TUR” Podejmował na wyjeździe „WRZOS” Mecz odbył się w upalnych jak na tą porę roku warunkach atmosferycznych. Wysoka temperatura i mocno świecące słońce, nie raz prosto w oczy dało się we znaki obu drużynom.  Już w drugiej minucie meczu oglądaliśmy pierwszego gola. Po dośrodkowaniu i błędzie w obronie z najbliższej odległości gracz gospodarzy zdobył gola. Nerwowy początek był widoczny w 8 i 10 minucie w postaci brutalnych fauli na naszych zawodnikach, w ósmej minucie wyprostowaną nogą „wykoszony” razem z trawą został Szumski A. Sędzia okazał się pobłażliwy dla gracza gospodarzy, dwie minuty później jednak musiał uspokoić agresywną grę gospodarzy, gdy po podobnym faulu Brodaczewski M. również leżał na boisku wtedy żółty kartonik obejrzał gracz z Szyszkowa.  W 35 minucie wyrównana gra została nagrodzona golem dla gości. Po kontrze w sytuacji sam na sam nie pomylił się Papierz J. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

Zmiana stron nie przyniosła zmiany stylu gry gospodarzy którzy grali bez wykorzystania środkowej części boiska, długie podania od obrony czasem stwarzały sytuacje strzeleckie, lecz częściej były przejmowane i rozgrywane przez graczy z Turobina. W 52 minucie mogło być 1:2 dla gości lecz po strzale głową z dośrodkowania Prus D. trafił w poprzeczkę. Dopiero 88 minuta gry przyniosła rozstrzygnięcie na korzyść gości gdy po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy i błędzie bramkarza piłkę w siatce sprytnie umieścił Niemiec D. W doliczonym czasie gry gospodarze mieli szansę na wyrównanie gdy sędzia dopatrzył się faulu przed polem karnym gości. Jednak rzutu wolnego z około 16 metra nie wykorzystał zawodnik gospodarzy. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla „TUR-a”.

Bramki:

1:0                         2 minuta - ?

1:1                         35 minuta – z kontry Papierz J.

1:2                         88 minuta – z zamieszania w polu karnym Niemiec D

Skład „TUR” Turobin :Radziejewski M, Brodaczewski M, Lachowicz P, Sprysak M,  Szumski A, Prus D, Zdybel M, Zyśko P, Wrzyszcz D, Lipiński G, Papierz J, Niemiec D, Zyśko M, Golec A, Pisiewicz W.

Zmiany:
60’ _ Prus D.                 <->         Niemiec D.

73’ _Zyśko P.                 <->         Zyśko M.

78’_ Lachowicz P.           <->         Golec  A.

88’ _ Lipiński G.              <->         Pisiewicz W.

Żółte kartki otrzymali:

83’ _      Wrzyszcz D.